Bez kategorii

Usługi celne w Gdyni

Każde przedsiębiorstwo, specjalizujące się w wymianie towarów za granicą, a więc imporcie czy eksporcie, powinno być dobrze zaznajomione z wszelkimi przepisami celnymi, obowiązującymi w naszym kraju, a także na terenie Unii Europejskiej. Niestety, czasami wysoki stopień skomplikowania procedur celnych albo zawiłość przepisów celno-podatkowych sprawia, że konieczne jest skorzystanie z usług specjalistów, którzy wyjaśnią pewne kwestie albo kompleksowo przeprowadzą przez całą procedurę celną. Takimi specjalistami jesteśmy my, oferując usługi celne Gdynia.

Profesjonalne usługi celne Gdynia od firmy Rusak

Nasze przedsiębiorstwo powstało po to, aby wspierać Klientów w zakresie obsługi celnej i pomagać im w wyeliminowaniu przestojów związanych z transportowaniem towarów, a także obniżeniem kosztów celnych. Jest to możliwe dzięki znajomości przepisów oraz wiedzy odnośnie tego, jakie wymagania prawo celne stawia przed firmą. Nasi specjaliści doskonale znają wszelkie przepisy, wiedzą jak przebiegają procedury celne i są w stanie dostosować konkretne rozwiązania do potrzeb każdego przedsiębiorstwa – dzięki temu możecie Państwo odetchnąć i powierzyć nam wszelkie obowiązki celne. Zajmiemy się nimi od początku do końca i zapewnimy profesjonalną obsługę.

Dzięki zespołowi wykwalifikowanych specjalistów, jesteśmy w stanie świadczyć Państwu kompleksowe doradztwo – wyjaśniamy przepisy prawne, zapoznajemy z wymogami, tłumaczymy zawiłe pojęcia i podpowiadamy co zrobić w danej sytuacji. Wdrażamy również specjalne systemy Customs Compliance, dzięki którym procedury celne przestaną spędzać Państwu sen z powiek. Oczywiście pomagamy również na innych polach – reprezentujemy Państwa przed organami celnymi, zajmujemy się kwestiami formalnymi i jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie współpracy, dzięki czemu zawsze możecie Państwo na nas liczyć. Pomagamy od początku do końca, dzięki czemu nasze usługi celne Gdynia są cenione przez Klientów w całej Polsce.

Firma Rusak – połączenie wiedzy i doświadczenia

Najlepszym wyznacznikiem wysokiej jakości usług, jakie Państwu świadczymy, jest bez wątpienia Certyfikat AEO, który otrzymują wyłącznie najbardziej rzetelni przedsiębiorcy. Posiadamy również bardzo dużą bazę zadowolonych Klientów, traktujących nas jak partnerów biznesowych, na których zawsze można polegać. Szeroki zakres usług oraz pomocy, jaką Państwu oferujemy sprawia, że jesteśmy w stanie pomagać przedsiębiorstwom działającym w różnych gałęziach gospodarki. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą i kontaktu – zapewnimy kompleksową pomoc!